Дві фірми на трьох торгах розіграли 20 мільйонів Харківської ОДА на капремонти багатоповерхівок в смт Старий Салтів
23.05.2023   //   92 Переглядів

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації 22 травня замовив ТОВ “СК Пантеон” та ТОВ “СК СТС” аварійно-відновлювальні роботи на загальну суму 20,19 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з угодами, підрядники виконають такі роботи:

  • “СК Пантеон” – капремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: Чугуївський район, смт Старий Салтів, вул. Східна, 3 за 8,36 млн грн.
  • “СК Пантеон” – капремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: смт Старий Салтів, вул. Східна, 5 за 6,55 млн грн.
  • “СК СТС” – капремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: смт Старий Салтів, вул. Садова, 85 за 5,28 млн грн.

На усій трьох торгах учасниками були тільки “СК Пантеон” та “СК СТС”, які не торгувалися під час аукціонів. Відповідно, в перших двох переміг “СК Пантеон”, в третьому – “СК СТС”.

Власниками харківського ТОВ “СК СТС” є Андрій Сукесов та Сергій Кудрявцев.

Засновником та директором “СК Пантеон” є Олексій Буряк. До початку 2023 року фірма належала Олександру Чалому з м. Добропілля Донецької області.

“СК Пантеон” з 2020 року отримав 5 підрядів на 14,98 млн грн. Два крупних замовлення фірма отримала після того, як власником став Буряк. До цього найбільша сума підряда становила 50 тис грн.

“СК СТС” з 2021 року отримала 16 підрядів на загальну суму 31,50 млн грн. з яких 24,09 млн грн. – від Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА.

Залиште відповідь