Депутатська компанія з орендованою технікою ремонтуватиме очисні споруди на Вінниччині
23.05.2023   //   113 Переглядів

Відділ житлово-комунального господарства, будівництва та земельних відносин Якушинецької сільської ради за результатами відкритих торгів з особливостями замовив ТОВ “Дельфін” реконструкцію каналізаційних очисних споруд в с.Зарванці, що на Вінниччині. Роботи, що мають бути завершені до кінця року, фірма зголосилась виконати за 1,96 млн грн.

Відповідний договір було оприлюднено в системі Prozorro 18-го травня.

При очікуваній вартості замовлення в 1,97 млн грн ТОВ “Дельфін” виявилось єдиним учасником закупівлі. У підсумку формальна економія склала 11,95 тис грн, що менше 1% від очікуваної вартості. 

Техзавдання передбачає, що підрядник укладе кілометр каналізаційних безнапірних труб, проведе очищення майданчиків від мулу та побудує каналізаційну насосну станцію. Останнє, окрім власне будівельних робіт потребує чималої кількості робіт по монтажу електромережі, обладнання, постів керування та приладів вимірювання і захисту. 

Підтверджуючи наявність необхідного обладнання ТОВ “Дельфін” подало довідку відповідно до якої усю необхідну техніку фірма орендує. Орендодавцями виявились ТОВ “Будівельна компанія Стам” Михайла Стаднійчука і ТОВ “Магістраль” Сергія Дмитрука та Альони Маніти. Крім того з ФОП Кулик Максимом Володимировичем у фірми підписаний договір щодо надання послуг по вивезенню побутових відходів.

Цікаво, що й власних працівників ТОВ “Дельфін” не має. У відповідний довідці фірми штатним працівником вказаний лише директор Михайло Янченко. Ще троє працівників, з якими підприємство планує виконати замовлення, працюють за цивільно-правовим договором про найм. 

Власниками ТОВ “Дельфін” вказані Володимир Степаненко та вже згаданий Михайло Янченко. Останній наразі є депутатом Вінницької районної ради від “Європейської солідарності”. Підприємець є активним учасником політичного життя регіону, однак є доволі непостійнісним у своїх політичних уподобаннях. В уже досить далекому 2006-му році його було обрано до Вінницької міської ради від Блоку Юлії Тимошенко, а в 2015-му Янченко балотувався до облради від партії “Наш край“. Окрім ТОВ “Дельфін” підприємець входить до числа засновників ТОВ “Ямалземгосп”, ТОВ “Подільські енергетичні мережі”, ТОВ “Поділлятеплосервіс” та ін. 

Залиште відповідь