Суд дав умовний термін ліснику, що допустив незаконну рубку лісу на 420 тисяч
22.05.2023   //   169 Переглядів

3 травня Кобеляцький районний суд на Полтавщині виніс вирок колишньому майстру лісництва через недбалість, у результаті якої невідомі особи вирубали лісу на 420 тис грн. Крім того, засуджений підробляв підписи своїх колег. Про це свідчить вирок у відповідному реєстрі.

За версією слідства, влітку 2021 року на території Кобеляцького лісництва Державного підприємства «Полтавське лісове господарство», старшим майстром якого працював підсудний, було виявлено незаконну вирубку дерев. Зокрема, мова йшла про 38 тополь, бересту та кленів. Завдані збитки оцінили у 420 тисяч гривень. Крім того, чоловік підробляв підписи своїх колег-лісників у офіційній документації лісництва. 

Чоловік свою провину визнав повністю. Зараз він вже не працює у лісництві та працевлаштувався майстром до Кобеляцької філії “Полтавагаз”.

Суд врахувавав каяття підсудного та його допомогу у розкритті злочину та присудив йому три роки позбавлення волі з аналогічним іспитовим терміном. Чоловік не буде компенсовані завдані внаслідок його бездіяльності збитки, а лише має заплатити судові витрати та витрату на експертизу 8 тисяч гривень.

Залиште відповідь