Селищну раду на Харківщині, яка купила колісний фронтальний навантажувач за 3 мільйона, звинуватили у завищенні ціни на мільйон  
22.05.2023   //   152 Переглядів

Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області 19 травня замовила ТОВ “Логістик машинері” фронтальний ковшовий навантажувач за 3,11 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить колісний фронтальний навантажувач SDLG L956F.

В Україні навантажувач SDLG L956F можна придбати за 76 тис доларів США, або за теперішнім курсом НБУ за 2,78 млн грн., тобто на 12% дешевше.

На торгах конкурентами переможця були ТОВ “Машинері групп”, ТОВ “Торгова група “Промтехсервіс”, ТОВ “Торговий дім “Альфатех”, ТОВ “Форкс”, які запропонували вищі ціни: 3,13 млн грн., 3,20 млн грн. 3,23 млн грн. та 3,30 млн грн. відповідно. Очікувана вартість склала 3,36 млн грн.

Потенційний учасник написав, що «відповідно до технічного завдання можемо запропонувати до постачання якісний колісний фронтальний навантажувач, що за технічними характеристиками є кращим, за прийнятною ціною, що є значно нижче запланованого бюджету закупівлі, та 2023 року виготовлення. Просимо Вас подовжити термін постачання до 31.08.2023 року. Подовження терміну постачання, дасть можливість розширенню кола учасників, заощадження коштів на придбання, та покращить якість предмету закупівлі, як по технічним показникам так і по року виготовлення».

Замовник відповів, що відповідно до техзавдання є необхідність залучення цього виду спецтехніки для робіт з благоустрою громади з 1 червня 2023 р.

Нащо учасник зауважив, що відповідь на попереднє питання є підтвердженням узгоджених дій з учасником, що запропонує колісний фронтальний навантажувач SDLG L956F, який простояв понад 2 роки, але за завищеною ціною, вартість якого є не більша ніж 2,3 мільйони гривень. Завищення бюджету закупівлі на техніку 2021 року виготовлення понад 1 мільйон гривень.

Йому знову відповіли про 1 червня 2023 р.

ТОВ «Логістик Машинері» з міста Бровари Київської області належить Миколі Дєдову та Олександру Можаровсьому. З 2020 року сума контрактів фірми складає 197,51 млн грн.

Фірма – учасник більше десятка судових процесів у господарських судах як позивач та відповідач у справах щодо неналежного виконання умов договору та стягнення заборгованості.

Залиште відповідь