На Буковині податківець заплатить штраф, який менший за отриманий хабар від підприємця
22.05.2023   //   51 Переглядів

15 травня Шевченківський районний суд Чернівців виніс вирок у справі податківця, якого обвинувачували у вимаганні та отриманні хабара від місцевого підприємця. Він намагався закрити своє товариство, але не міг це зробити без перевірки з боку підсудного. Відповідний вирок міститься у реєстрі судових рішень.

Відповідно до матеріалів справи, у серпні минулого року місцевий підприємець звернувся до податкової із заявою про ліквідацію власного товариства, засновником якого він був. Для цього необхідно було здійснити перевірку діяльності товариства податківцями і отримати відповідний результат.  

В ході цієї перевірки були виявлені факти, що могли свідчити про порушення податкового законодавства з боку підприємства і, відповідно, ліквідаційна процедура затягувалася. Разом з тим, інспектор місцевої податкової запропонував “вирішити” питання за хабар, розміром в 3 тисячу доларів. Ці кошти він отримав двома частинами від підприємця у лютому 2023 року, після чого був затриманий правоохоронцями.

Обвинувачений інспектор у суді свою провину визнав повністю. Суд врахував це під час визначення покарання та виніс вирок чоловіку у вигляді штрафу, розміром 68 тисяч гривень. Крім того, йому заборонено обіймати адміністративні посади протягом наступних двох років. Також суд скасував арешт майна, що належало підсудному, зокрема грошові кошти та особисті речі.  

Залиште відповідь