В Кам’янському скасували закупівлю через помилку в обрахунках 
17.05.2023   //   17 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради відмінив закупівлю на 5 млн. грн. на викошування газонів та згрібання скошеної трави та порослі. Після проведення аукціону замовник виявив помилку в розрахунках.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями».

Вона зібрала чотирьох учасників:

  • ФОП Євген Перекопський з пропозицією 4 млн. 499 тис. 009 грн. 93 коп.
  • ФОП Олександр Левченко з пропозицією 4 млн. 499 тис. 151 грн. 89 коп.
  • КП «Сансервіс» Криворізької міської ради з пропозицією 4 млн. 714 тис. 639 грн. 48 коп.
  • ТОВ “ВМ Капітал Груп” з пропозицією 4 млн. 891 тис. 770 грн.

Замовник планував викосити тримером до кінця року 2 млн. 412 тис. 600 кв.м. газонів на рівнинах, 10 тис. кв. м. газонів на схилах, а також згребсти 130 тис. кв.м. скошеної трави та порослі. 14 травня пропозиція ФОП Перекопський була обрана системою як найвигідніша.

Проте під час проведення закупівлі замовник встановив порушення у розрахунку очікуваної вартості закупівлі (визначена велика очікувана вартість, що призвело до завищення на стадії розрахунку ціни за одиницю послуг), розрахунку обсягів та видів послуг закупівлі (необхідно здійснити викошування газонів на рівнинах та на схилах на більшій квадратурі ніж заявлено у закупівлі). 

Виправити помилку було неможливо, тому 16 травня, вже після розкриття тендерних пропозицій, закупівлю довелося відмінити. У ФОП Перекопський є час до 27 травня оскаржити це рішення замовника.

Сам Євген Перекопський активно співпрацює з бюджетом Кривого Рогу. За даними сайту Наші Гроші.Регіон, в лютому він отримав черговий підряд, який був на 20% дорожчий, ніж пропозиція його конкурента.

Залиште відповідь