Паливна фірма з Кам’янського відсудила у “Кіровоградського облавтодора” майже 2 мільйона боргу
17.05.2023   //   53 Переглядів

Господарський суд Кіровоградської області частково задовольнив ТОВ “Графентрейд” зобов’язавши ДП “Кіровоградський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” сплатити на користь приватників 1,95 млн грн боргу. Відповідне рішення було оприлюднене 16-го травня поточного року. 

Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що у квітні та липні 2021 року між сторонами справи було укладено два договори поставки товарів. За умовами контрактів  “Графентрейд” зобов’язувався поставити дорожникам загалом 200 тонн нафтовуглехімічного пічного палива. На момент підписання вартість товару за першим договором складала 1,26 млн грн, а за другим 1,29 млн грн.

За твердженням позивача на виконання умов першого договору фірмою було поставлено товар на суму 1,19 млн грн, за який “Кіровоградський облавтодор” оплатив лише 220 тис грн. За другим договором “Графентрейд” також почав відвантажувати паливо, загалом на суму 524,99 тис грн. Однак за цю партію дорожники взагалі не заплатили. 

До основної суми боргу позивач донарахував інфляційні збитки та 3% річних. В останньому правда помилився та порахував заявий один день, на який в подальшому суд і зменшив суму позову. 

Доказів сплати заборгованості у повному обсязі відповідачем до суду не було надано, а в матеріалах справи містяться акти звіряння взаємних розрахунків, які підтверджують наявність боргу.  Тож враховуючи всі обставини справи суд задовольнив позов ТОВ “Графентрейд” зобов’язавши ДП “Кіровоградський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” сплатити 1,95 млн грн боргу, а також 23,46 тис грн судового збору. 

Бенефіціарами та засновниками ТОВ “Графентрейд” вказані підприємці з Кам’янського Олександр Мамедов та Олексій Нордгеймер, яким також належать ТОВ “Парітет-2000” і ТОВ “Мак-Днепроспецстрой”. Крім того контактний номер телефону “Графентрейд” співпадає з номером ТОВ “Скела груп”, яке наразі належить Альоні Крупі з того ж Кам’янського. 

Керівником ДП “Кіровоградський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” з травня 2021 року є Ігор Ісаєнко.

Залиште відповідь