«Кривбаспромводопостачання» віддав ремонт Каховського водопровідного комплексу фірмі з орбіти братів Дубінських 
17.05.2023   //   214 Переглядів

ДПП «Кривбаспромводопостачання» 2 травня уклало угоду з ТОВ «Теллор-груп»  поточний ремонт приміщень на об’єктах Каховського водопровідного комплексу в селищі Грушівка Апостолівського району Дніпропетровської області за 6,2 млн грн. Інформація про укладену угоду розміщено в системі Прозорро.

Закупівля проведена за процедурою “відкриті торги с особливостями” з одним учасником ТОВ «Теллор-груп». Строк виконання робіт: 05 липня 2023 року. Фінансування здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

В 12 службових приміщеннях Каховського водопровідного комплексу замовник запланував різноманітні оздоблювальні роботи – шпаклювання стін, улаштування бетонної стяжки, укладання плитки, облицювання поверхонь стін керамічними плитками, заміну сантехніки та електрики, утеплення.

Для кожного приміщення складено дефектний акт із певним комплексом робіт. Загалом, планується відремонтувати приміщення насосних станцій НС-6, N1, N2, N3, N5, прохідної насосної станції 3-го підйому, прохідної станції очищення, корпусу службового станції очищення,  хлораторної станції очищення, прохідної та майстерні з навісом автогаражу.

Додамо, що ДПП «Кривбаспромводопостачання» підготувало ще два тендери на ремонтні роботи на тих самих об’єктах Каховського водопровідного комплексу:

Якщо з ремонтом фасадів у замовника проблем з конкурентами не було – ТОВ «Теллор-груп» було єдиним учасником закупівлі і з легкістю отримало підряд. То на тендер по заміні вікон прийшли ще дві компанії – ТОВ «СК Стройінвест» з Дніпра та ТОВ «Глорія-В» з Вінниці. Вони запропонували більш дешевші пропозиції – перша на 633 тис. грн., а друга – на  865 тис. грн.

Обидві економічно вигідні пропозиції замовник відхилив. Незадоволені рішенням замовника ТОВ «СК Стройінвест» та ТОВ «Глорія-В» спочатку намагалися вирішити питання в розділі Вимоги про усунення порушення. Проте замовник ці вимоги не задовольнив. ТОВ «СК Стройінвест» поскаржився на неправомірне відхилення його тендерної пропозиції, але замовник цю скаргу скасував.  

5 травня ДП «Кривбаспромводопостачання» повідомило про намір  укласти угоду на суму 4,57 млн. грн. з ТОВ «Теллор-груп». У відповідь від власниці ТОВ «Глорія-В» Олени Зайцевої до Держаудитслужби полетіло два звернення. Відповідь на них наразі очікується.

Державне промислове підприємство «Кривбаспромводопостачання» утворене біля 30 років тому. Підпорядковується Дніпропетровський обласній державній адміністрації. Прописано воно в Кривому Розі. Тимчасово виконуючим обов’язки керівника підприємства з серпня 2022 року є Віталій Малий

Дніпровська фірма ТОВ «Теллор-груп» належить Вікторії Глінці. З 2018 року компанія  приймає активну участь на тендерах Дніпропетровщини і має підписаних договорів на 1,32 млрд. грн.

За даними сайту Наші Гроші, «Теллор-Груп» входить до бізнес-структури братів Дубінських, яких зараз розшукує ФБР за підозрою у поштовому шахрайстві. ТОВ “Теллор-Груп” вже  має досвід справ за розкрадання коштів на ремонтних роботах. В квітні 2023 року Дніпропетровська ОДА за 80 мільйонів замовила ТОВ «Теллор-Груп» ремонт раніше відремонтованої адмінбудівлі.

 

Залиште відповідь