В будівлі міськради Кривого Рогу замовили заміну вікон на 2,4 мільйона
16.05.2023   //   449 Переглядів

Виконавчий комітет Криворізької міської ради 12 травня повідомив про наміри укласти угоду з ПП “ВКФ Конкорд” на капітальний ремонт по заміні віконних блоків в будівлі міськвиконкому за 2,40 млн грн. 

Інформація про закупівлі міститься в системі «Прозорро».

Замовник вже двічі проводив закупівлю, єдиним учасником якої було ПП “ВКФ Конкорд”. Обидві вони проводилися за процедурою «відкриті торги з особливостями», їх очікувана вартість складала 3,12 млн грн.

 В квітневому тендері пропозиція ПП «ВКФ Конкорд» була відхилена через невідповідність поданих кошторисів нормативним документам. Друга спроба стала успішною для підрядника – 12 травня 2023 року Криворізький виконком повідомив про намір підписати договір з ПП “ВКФ Конкорд”. Фірма погодилася виконати роботи за 2,4 млн. грн. 

Виконком замовив віконні блоки з такими параметрами:

  • профіль ПВХ не менше 6 камер, 70 мм;
  • склопакет двокамерний 32 мм з формулою 4е-10-4-10-4е або з кращим енергозбереженням;
  • колір профілю: зовні – махаон (як і попередні вікна), зсередини – білий;
  • фурнітура «AXOR»;
  • підвіконня білого кольору;
  • відливи коричневого кольору.

Загалом, в бюджетній установі буде поміняно віконних блоків, площею 342,63 кв.м. Гарантійний термін на вікна складає не менше 5 років. Ремонтні роботи мають виконати до 31 липня.

ПП «ВКФ Конкорд» працює у Кривому Розі понад 17 років. Спеціалізується на виробництві та встановленні пластикових вікон і регулярно отримує замовлення від криворізьких чиновників. Тільки з 2016 року фірма отримала бюджетних замовлень на більш як 50 млн грн.

Власник підприємства Олександр Мармер – брат екс-депутата міськради Кривого Рогу від партії «Сильна Україна», бізнесмена Михайла Мармера. У 2010 році в інформації для сайту Центральної виборчої комісії Михайло Мармер зазначив, що у фірмі брата «ВКФ Конкорд» обіймає посаду генерального директора.

Родина Мармер має тісні стосунки з рабином Ліроном Едері. Михайло з рабином пов’язані не тільки спільними бізнес-інтересами. Мармер є членом правління та спонсором багатьох проектів Єврейської спільноти Кривого Рогу. В ГО “Асоцiацiя розвитку єврейських громад України”, засновником якої є Лірон Едері та його донька Хая Мушка, директором певний час значився громадянин Ізраїля Антон Михаленко – зять (за чутками вже колишній) виконуючого обов’язки міського голови Юрія Вілкула.

27 січня 2023 року спільно із Антоном Михаленком Михайло Мармер зареєстрував асоціацію “Союз бізнесу Кривого Рогу”. В планах цієї організації об’єднання місцевих підприємців для розвитку бізнесу.

Раніше сайт Наші Гроші.Регіон писав, як задля перемоги ПП «ВКФ Конкорд» замовник вписав в тендерну документацію «сміттєву заточку».  

Залиште відповідь