Новоспечений фаворит полтавської облради взяв ще угод на 11мільйонів
15.05.2023   //   65 Переглядів

Протягом травня полтавське ТОВ “Стоп” уклало дві безконкурентні угоди на здійснення поточного ремонту комунальних установ на Полтавщині загальною вартістю 11 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Згідно до повідомлень у системі “Прозорро”, компанія має облаштувати підвальне приміщення Вищого професійного училища №7 за 3,3 млн гривень, а також схожий об’єкт у одній із адміністративних будівель Полтавської обласної ради за 7,6 млн гривень. Деталі відповідних угод у системі не оприлюднені, що не дозволяє визначити вартість матеріалів, а також календарний графік робіт. Разом з тим, роботи на об’єкті у професійному училищі мають бути завершені до 31 травня, а у приміщенні обласної ради – до кінця поточного року.

Нині компанія “Стоп” має понад 30 угод із розпорядниками публічних коштів, загальною вартістю у 50 млн гривень. Левова частина договорів укладені із закладами освіти, які перебувають у оперативному управлінні Полтавської обласної ради. 

Компанія-підрядник належить Ірині Смірновій та зареєстрована у Полтаві. Директором є Сергій Цирук. Активна співпраця компанії із розпорядниками бюджетних коштів розпочалася у вересні минулого року. До цього останні “публічний” підряд компанія отримала у 2018 році. Відповідно до фінансової звітності компанії, у 2022 році вона заробила 35,3 млн гривень, а чистий прибуток склав 1,8 млн гривень. Разом з тим, за 2021 рік результати значно скромніші. Дохід лише 100 тисяч гривень, а прибуток – 18 тисяч гривень. Компанія також повідомляє, що має 15 офіційних працівників станом на березень 2023 року. 

Залиште відповідь