Підприємець нагодує 15 учасників заходу закарпатського «Інваспорту» за 135 тисяч
14.05.2023   //   74 Переглядів

Закарпатський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” 25 квітня замовив ФОП  Візавер Юрій Васильович послуги з ресторанного обслуговування за 135,07 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про харчування 15 учасників заходу. Тобто харчування однієї людини коштуватиме 9 005 тис грн.

20 квітня Закарпатський “Інваспорт” замовив ФОП  Візавер харчування 15 учасників заходу за таку ж суму – 135,07 тис грн.

В обох випадках в «Прозорро» не завантажили угоди, тому невідомо про ціни, а також про який захід йдеться і скільки днів він триватиме.

Закупівлі проведені без використання електронної системи, без конкуренції.

Юрій Візавер з селища міського типу Ясіня Рахівсткого району Закарпатської області зареєструвався ФОПом у квітні 2022 року. З того часу через «Прозорро» отримав 25 замовлень на 2,65 млн грн. Має лише трьох замовників: Закарпатський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” (9 замовлень на 1,23 млн грн.), Український центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” (12 замовлень на 1,25 млн грн.), громадська спілка “Федерація баскетболу України” (4 замовлення на 163,5 тис грн.).

Підприємець також є власником фермерського господарства “ВІЗАВЕР Ю.В.” та співзасновником асоціації туристично-рекреаційного комплексу “Драгобрат-тур” разом з Семеном Грапенюком та Петром Грапенюком. Останній у 2020 році балотувався до Закарпатської облради від команди Андрія Балоги, але депутатом не був обраний.

Як повідомлялося, у березні Закарпатський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» замовив двом ФОПам послуги готелів майже за 800 тисяч

Залиште відповідь