Ремонт дороги в селі на Черкащині віддали новоствореному ФОПу без тендеру, пославшись на воєнний стан
12.05.2023   //   56 Переглядів

Підприємець Нарек Сагакян без тендеру отримав право на ремонт вулиці Шевченка у селі Стецівка, що на Звенигородщині, за 1,38 млн грн.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

Виконавчий комітет Ватутінської міської ради провів закупівлю капітального ремонту однієї з найбільших вулиць села Стецівка. У обґрунтуванні відмови від електронної системи закупівлі чиновники послалися на норми воєнного стану і можливість обійтися без тендеру при вартості робіт менше 1,5 млн грн.

Технічне завдання не оприлюднене. Підрядник має завершити роботи до вересня. Кількість та вартість будівельних матеріалів, зокрема, асфальту, у договорі не вказані.

Сагакян Нарек Гургенович зареєструвався ФОПом 18 січня цього року. Йому 32 роки. Договори підряду прийшли до нього лише у квітні і лише від Ватутінської міськради. Всі вони укладені 12 та 14 квітня. Загалом у ці дні з ним уклали 17 договорів на різні поточні ремонти, вартістю переважно близько 180 тисяч гривень. Вище згадана закупівля капремонту дороги – найбільш коштовна для цього підрядника. Всі угоди укладені без проведення тендерних процедур.

Людина з таким ПІБ значиться колишнім слідчим ГУНП в Київській області. У 2020 році НАЗК склав на цю людину адміністративний протокол за несвоєчасне декларування.

 

Залиште відповідь