ЦНАП на Житомирщині без тендеру замовив будівництво захисної споруди за 36 мільйонів
11.05.2023   //   79 Переглядів

Центр надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради (Житомирська область) 9 травня прозвітував про угоду з ТОВ «Артхаус»  на нове будівництво захисної споруди цивільного захисту подвійного призначення з розміщенням приміщень ЦНАПу. Вартість угоди склала 36,3 млн грн. 

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Закупівлю провели без використання електронної системи. У ProZorro не опубліковано ні тендерної документації, ні кошторисної документації, лише копію укладеної 5 травня угоди.

Будівництво захисної споруди цивільного захисту подвійного призначення ТОВ «Артхаус» має завершити до 1 листопада 2023 року. Підрядник має провести будівельні роботи, роботи з проведення опалення, вентиляція, побудувати каналізацію К1, провести електромонтажні роботи, зовнішні мережі водопроводу, облаштувати благоустрій. 

Як повідомляли “Наші гроші. Регіон” у березні відділ освіти Оліївської сільської ради прозвітував про укладену угоду з ТОВ «Артхаус» на нове будівництво фортифікаційної захисної споруди цивільного захисту на території Оліївської гімназії за 13,4 млн грн. 

Житомирське ТОВ «Артхаус»  зареєстроване в травні 2006 року. Власником фірми є Бобло Петро Іванович. 

Залиште відповідь