Закарпатська поліція охорони віддасть за ремонт приміщень мільйон ФОПу, який йшов в Мукачівську міськраду від «Слуг народу»
10.05.2023   //   71 Переглядів

Управління поліції охорони в Закарпатській області 1 травня замовило ФОП Немйо Сергій Олександрович ремонт приміщень за 1,14 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник повинен до кінця року виконати поточний ремонт Головного пульту централізованого спостереження (ГПЦС) та інших службових приміщень УПО в Закарпатській області.

Щодо цін, то в кошторисі відносно частини товарів не вказано, хто виробник і їх характеристики. Так, наприклад, душова кабіна з піддоном для облуправління поліції охорони коштуватиме 14 698 грн. На такі кабіни ціни в «Епіцентрі» стартують від 7,3 тис грн. Унітази обійдуться по 8 329 грн. В тому ж «Епіцентрі» їх вартість починається від 867 грн.

В «Прозорро» зазначається, що електронною системою закупівель 27.04.2023 було автоматично відмінено відкриті торги (з особливостями) по цій закупівлі з очікуваною вартість 1,15 млн грн. у зв’язку з відсутністю пропозицій учасників для участі в ній. Тому, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови № 1178 придбання замовником товарів і послуг може здійснюватися без застосування відкритих торгів, і тому ухвалено рішення про укладання договору без застосування проведення відкритих торгів.

Сергій Немйо з Мукачево зареєструвався ФОПом у 2002 році. Він також є власником ТОВ “Сяйво-груп”, ТОВ “Абріс”, ФГ «Фермер», ФГ “Кольчинське”, а також керівником об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Доси-М”, де мешкає.

У 2020 році Сергій Немйо балотувався до Мукачівської міської ради від партії «Слуга народу», але депутатом не став.

Згідно з «Прозорро», з 2020 р. Сергій Немйо як підприємець отримав замовлень на загальну суму 3,54 млн грн.

 

 

Залиште відповідь