Закарпатська поліція купила автівку Toyota Corolla за 900 тисяч
08.05.2023   //   226 Переглядів

Головне управління Національної поліції в Закарпатській області 5 травня замовило ТОВ “Карат мотор” легковий автомобіль за 889,88 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить легковий автомобіль спеціалізований на базі автомобіля Toyota Corolla у комплектації City. Автівка матиме автоматичну коробку передач, кондиціонер кольоровий мультиінформаційний дисплей 4.2″ на панелі приладів, аудіосистему (радіоприймач РМ/АМ, Сй-програвач, підтримка МРЗ/ММА-файлів) та 6 динаміків, фронтальні подушки для водія та переднього пасажира, а з додаткового обладнання: світлодіодна панель на даху червоного та синього кольорів, сигнальний гучномовний пристрій, обклейка логотипами «Поліція», зимові шини 195/65К15, металевий захист картера, накладки порогів, бризковики (4шт.), килимки.

У автосалонах автомобілі Toyota Corolla у комплектації City з автоматичною коробкою передач (без додаткового обладнання) продають за 826 тис грн, у базовій комплектації – за 765,9 тис грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

ТОВ «Карат мотор»  з Ужгорода записана на Христину Пацкан, директор Василь Пилипчинець. Раніше власником підприємства був Василь Пацкан, який помер у 2021 році. Брат Василя Пацкана Валерій Пацкан з 2018 по квітень 2023 року був головою Рахункової палати України.

Залиште відповідь