Фірмі депутата від «Слуг народу» віддадуть 224 мільйони на утримання доріг району Одещини
08.05.2023   //   122 Переглядів

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг» (Одеса) 2 травня оголосило про намір підписати угоду про утримання доріг в Болградському районі Одеської області за 223,98 млн грн. з компанією ТОВ «Евродор»

Про це пише Катерина Маденс у «Антикорупційному вимірі» з посиланням на «Прозорро».

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» оголосило про проведення закупівлі послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Болградського району 18 квітня. Пропозиції приймались до 26 квітня. Однак в торгах взяла участь лише одна компанія – ТОВ «Евродор», зареєстрована в Одесі за адресою Бугайовська, 60.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, власниками компанії є Геворг та Наталія Авєтісян. Компанія «Евродор» фігурує в кримінальній справі про злочинне угрупування, що діє в Одеській міській раді. Мова йде про справу НАБУ щодо схем Бориса Кауфмана, Олександра Боруховича (Грановського) та посадовців одеської мерії.

Геворг Авєтісян наразі є депутатом Ізмаїльської міськради від президентської партії «Слуга Народу» і головою комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста. У 2015 році він балотувався від партії «Наш Край» в Ізмаїльську районну раду. Того ж 2015 року його батько ексрегіонал Артак Авєтісян був кандидатом в депутати Одеської обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка».

Компанія «Евродор» давно є однією з фавориток Служби автомобільних доріг в Одеській області. Вона принесла Аветісяну підрядів майже на 3 мільярди гривень. Зокрема від держпідприємства «Служба місцевих автомобільних доріг» – майже 1,17 мільярда бюджетних гривень.

Залиште відповідь