Малинська міськрада розбила на вісім “допорогів” ремонт доріг за майже 1,6 мільйона
05.05.2023   //   78 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Малинської міської ради 2 травня прозвітувала про замовлення поточного ремонту дорожнього покриття. Загальна вартість замовлених робіт становить 1,6 млн грн.

Управління Малинської міської ради прозвітувало про 8 угод з ТОВ  “Райагрошляхбуд” на 1,6 млн грн. За ці кошти підрядник ремонтуватиме дорожнє покриття на об’єктах:

Відповідно до укладених угод фірма має виконати поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях до 30 червня 2023 року. 

Всі замовлення, було зроблено на допорогові суми від 198,12 тис. грн до 199,92 тис. грн, що дозволило замовнику не оголошувати конкурентних торгів.

ТОВ  “Райагрошляхбуд” засноване в 2000 році в Малині. Власниками фірми є Віктор Щуліпенко та Володимир Кириченко. Також вони є власниками ТОВ “Квінта”, яке спеціалізується на оптовій торгівлі твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Брати участь у публічних закупівлях фірма почала в 2017 році та вже отримала підрядів на 13,2 млн грн, зокрема 5,1 млн грн від управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Малинської міської ради. Також зауважимо, що за шість років участі у публічних закупівлях, фірма лише п’ять разів брала участь у відкритих торгах і лише раз отримала перемогу, інші  конкурентні торги завершились відмінами закупівель. 

Залиште відповідь