Новостворена ФОП за 2 тижні встигла отримати підрядів на понад мільйон гривень
04.05.2023   //   124 Переглядів

Зареєструвавшись як ФОП 18-го квітня Мачульська Людмила Михайлівна з Тернополя вже встигла отримати два замовлення від Відділу освіти Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області на загальну суму 1,18 млн грн. 

За даними системи публічних закупівель Prozorro перший договір, щодо проведення  капітального ремонту приміщення будинку культури смт. Велика Березовиця, сторони підписали 27-го квітня. Вартість робіт, в тому числі заміну системи опалення та застосуванням енергозберігаючих технологій, замовник оцінив у 993,87 тис грн. Завершити усі роботи підрядник має до 27-го липня поточного року. 

А вже 1-го травня Людмила Мачульська підписала з освітянами другий договір, щодо поточного ремонту території Буцнівського ліцею. Підприємець має облаштувати відмостки та сходи до споруди цивільного захисту, що облаштована на території навчального закладу. Вартість замовлення – 189 тис грн.  

Обидва замовлення було зроблено без застосування конкурентних торгів. Тож підрядників Відділ освіти обирав фактично в ручному режимі. 

Вказаний при реєстрації номер телефону Людмили Мачульської співпадає з колишнім номером ПП “Збручанка Т”, де підприємиця була керівницею з співвласницею з 2013-го по 2017-ий рік. Наразі власником підприємства вказаний Дмитро Глиняний. На початку 2017-го Мачульська стала співзасновницею нині збанкрутілого ТОВ “ЮЕЛ 2017”, однак вийшла зі складу власників у грудні того ж 2017-го року.

 

Залиште відповідь