Фірма ексчлена партії колаборанта Сальдо за мільйон ремонтуватиме тротуар у Збаражі
04.05.2023   //   72 Переглядів

Провівши відкриті торги з особливостями Збаразьке міське комунальне підприємство по благоустрою “Добробут” визначилось з підрядником, що має виконати поточний ремонт покриття тротуару на вулиці Данила Галицького. При очікуваній вартості замовлення в 1,1 млн грн, підряд отримало ТОВ “Країна Будсервіс”, яке погодилось провести ремонтні роботи за 1,08 мільйона гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Відповідно до техзавдання ремонтувати тротуар необхідно буде на ділянці від буд. №49 до вул.Симона Петлюри. Працівники фірми-підрядника мають покласти гранітну бруківку на площі 710 м2, а ще 35,2 м2 буде вимощено тактильною плиткою. Окрім того підрядник повинен перенести та змонтувати наявний на цій ділянці навіс та розбити газон загальною площею 354 м2. 

ТОВ “Країна Будсервіс” виявилось єдиним учасником, що подало свою цінову пропозицію на тендер. Тож у підсумку договір на виконання відповідних ремонтних робіт було підписано саме з цим підприємством. Частину вказаної в довідках техніки “Країна Будсервіс” орендує у ТОВ “Том-ІнвестБуд” Віталія та Василя Мазуриків, яких місцеві медіа пов’язують з мером Тернополя Сергієм Надалом. 

За даними держреєстру власником та керівником ТОВ “Країна Будсервіс” вказаний 23-річний підприємець Володимир Кіцану. Він же числиться в співзасновиках ще півдесятка фірм: ТОВ “Будівельна компанія Тернобудсервіс”, ТОВ “Приватний архів”, ТОВ “Будінвест Тернопілля”, ТОВ “Благоустрій Тернопілля” та ТОВ “Тернохарчпром”. 

Кілька років тому Володимир Кіцану пробував себе у політиці та навіть був членом правління обласної організації нині забороненої партії «Блок Володимира Сальдо».

 

Залиште відповідь