В Кременчуці без тендеру замовили ремонт уриття за 4 мільйона
30.04.2023   //   53 Переглядів

Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 міста Кременчук повідомив про укладання договору на поточний ремонт укриття з товариством “Стоп”. Роботи оцінені у трохи більше 4 млн гривень і, відповідно до особливостей здійснення публічних закупівель, договір укладено без проведення конкурентної процедури закупівлі.  Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Завершити роботи підрядник має до 15 липня. Опублікована в системі угода не містить кошторисних розрахунків та інформації про вартість матеріалів, які будуть використовуватися під час ремонту.

Компанія-підрядник належить Ірині Смірновій та зареєстрована у Полтаві. Директором є Сергій Цирук. Для компанії – це 26 угода, укладена з розпорядниками публічних коштів, загальна вартість яких складає 30 млн гривень. Разом з тим, відповідно до інформації із системи “Прозорро”, більшість підрядів компанія отримава вже після повномасштабного вторгнення росіян. Мова про 15 угод, вартістю у 28 млн гривень.  Всі вони укладені без проведення конкурентних закупівель із закладами, що переважно перебувають в оперативному управлінні Полтавської обласної ради.

Активна співпраця компанії із розпорядниками бюджетних коштів розпочалася у вересні минулого року. До цього останні “публічний” підряд компанія отримувала у 2018 році. Відповідно до фінансової звітності компанії, у 2022 році вона заробила 35,3 млн гривень, а чистий прибуток склав 1,8 млн гривень. Разом з тим, за 2021 рік результати значно скромніші. Дохід лише 100 тисяч гривень, а прибуток – 18 тисяч гривень. Компанія також повідомляє, що має 15 офіційних працівників, станом на березень 2023 року. 

 

Залиште відповідь