Сільрада без тендеру замовила ремонт двох вулиць за 3 мільйона
30.04.2023   //   71 Переглядів

Селищенська сільська рада Черкаської обл. без використання електронної системи уклала дві угоди на капітальний ремонт доріг з підприємством «Канів-Граніт» на 2,8 млн грн.

Перший договір на 1,4 млн грн передбачає ремонт вулиці Центральна у селі Селище. Другий договір на 1,4 млн грн – ремонт вулиці Набережної у селі Петрушки.

Підрядник має пофрезувати поверхню, влаштувати 4 см покриття, нанести розмітку та встановити один дорожній знак. За своїм календарним планом, підрядник запевняє, що завершить роботи до 10 травня.

Відомість ресурсів у договорах відсутня, а тому встановити вартість будматеріалів, зокрема, асфальту, неможливо.

ПП “Канів-граніт” зареєстроване у місті Каневі та є одним із лідерів дорожнього ринку на Черкащині. Директором та бенефіціаром товариства є Абов Авеян.

За останні роки підприємство отримало від різних замовників право на здійснення 573 підрядів, загальною вартістю 891 млн гривень. Найбільшими замовниками є Служба автодоріг області (649 мільйонів гривень) та Служба місцевих доріг (80 млн грн). 

Канів-Граніт” свого часу фігурувало у низці кримінальних проваджень щодо заволодіння коштами під час ремонтів. Зокрема, слідчі підозрювали службових осіб фірми у заволодінні бюджетними коштами під час виконання капітального ремонту доріг в Каневі у 2016-2017 роках. За версією слідства, підрядник включив до актів виконаних робіт матеріали, якість та кількість яких не підтверджена документально. Вартість таких оцінена поліцією в 1,67 мільйонів гривень. На сьогодні результати тих розслідувань невідомі.

Залиште відповідь