На тендер з придбання гальмівних колодок для поліції Чернігівської області надійшло 6 пропозицій: ціна впала втричі
30.04.2023   //   207 Переглядів

Головне управління національної поліції в Чернігівській області 26 квітня за результатами відкритих торгів з особливостями уклало угоду з ФОП Савро Ганна Олександрівна на закупівлю гальмівних колодок на 434,4 тис грн.

Про це йдеться на ресурсі “Прозорро”

Очікувана вартість закупівлі складала 1,55 млн грн. Участь у тендері взяло шість учасників: ФОП Савро Ганна Олександрівна з пропозицією 434,4 тис грн, ФОП Кузьменко Віктор Павлович з пропозицією у 553,8 тисгрн, ФОП Коваль Олександр Васильович з пропозицією у 744,3 тис грн, ПП “Автодім” з пропозицією у 817,5 тис. грн, ФОП Чайка Світлана Филимонівна з пропозицією у 824,3 тис грн та ФОП Чайка Вікторія Василівна з пропозицією у 1,35 млн грн.

У найдешевшої пропозиції ФОПа Савро Ганни Олександрівни з пропозицією 434,4 тис грн тендерний комітет знайшов невідповідності, однак дозволив їх виправити впродовж 24 годин. Ганна Савро дозавантажила через електронну систему закупівель витяг з реєстру платників єдиного податку з актуальними даними на момент здійснення своєї підприємницької діяльності. Також надала лист-пояснення щодо аномально низької ціни. У листі зазначено: “Завдяки значного збільшення товарообігу з постачальниками, безпосередньої прямої роботи з імпортерами без наявності в лановому ланцюгу посередників, ФОП Савро Ганна Олександрівна має можливість закупати необхідний товар зі знижками, що дає можливість надавати спеціальну цінову пропозицію (знижку) для Замовника”.

26 квітня ГУНП в Чернігівській області уклало угоду з  Савро Ганною Олександрівною. Відтак ГУНП вдалося зекономити 72% від очікуваної вартості.

У специфікації зазначено, що ФОП поставить поліції 974 комплекти гальмівних колодок різних торгівельних марок. 

Киянка Ганна Савро підприємницькою діяльністю займається з лютого 2021 року. За цей період підприємниця отримала держзамовлень на 13,7 млн грн.

Залиште відповідь