На Полтавщині без конкуренції віддали 6 млн на санітарні авто від місцевого “виробника”
30.04.2023   //   35 Переглядів

Протягом квітня три полтавські комунальні заклади придбали спеціалізовані санітарні автівки на базі Fiat Ducato, переобладнані місцевим заводом. Загальна вартість угод трохи менше 6 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Новосанжарський дитячий будинок-інтернат, Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат та Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці завершили закупівлі санітарних автівок. Участь у всіх трьох торгах взяв лише один учасник – товариство “ЗАВОД АВТОСНАБ”. Відповідно до вимог тендерної документації всім трьом замовникам була запропонована автівки моделі ACD-11. Тендерна пропозиція учасника-переможця не містить детальної інформації про базу для виробництва цієї автівки, разом з тим наявний сертифікат відповідності виданий на автівку, створену на основі Fiat Doblo/Nuovo Doblo. Втім параметри запропонованої автівки співпадають із іншою моделлю виробництва Fiat, а саме фургону Ducato. Вартість  базової автівки такої моделі, відповідно до цін дилера, складає 1,2 млн гривень. Переобладнана під санітарній потреби модель від “Заводу Автоснаб” оцінена у 2 млн гривень. 

Відповідно до технічних характеристик, автівки мають санітарний салон, обладнаний місцем для нош, додатковим утепленням та вентиляцією.

Товариство “Завод автоснаб” належить полтавчанам Максиму та Олексію Пєлєвіним. Всього у активі компанії понад 60 угод з розпорядниками публічних коштів, більшість з яких укладена на території Полтавської області. Вартість цих угод – 160 млн гривень. Компанія є офіційним дилером шкільних автобусів марки Ataman та Etalon, а також “переобладнує” базові комплектації авто під різні соціальні, медичні  та промислові потреби, продаючи їх місцевим замовникам. 

Залиште відповідь