Кошторис шелтеру для однопартійця мера Черкас перевалив за 27 мільйонів
30.04.2023   //   43 Переглядів

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав ще один договір на ремонт шелтеру для переселенців. Тепер його вартість перевалила за 27 мільйонів гривень.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

Освітяни уклали угоду ще на 2,75 млн грн на завершальні роботи по капітальному ремонту приміщення для внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб та центру по роботі з дітьми по вул. Кобзарська, 28.

Роботи мають бути завершені товариством «Колтех-Транс» до 20 травня.

Протягом квітня-травня підрядник має провести внутрішнє та зовнішнє освітлення, облаштувати протипожежну сигналізацію та встановити блискавкозахист і заземлення.

Зазначимо, що від початку вартість об’єкту складала 18,2 млн грн. Потім через додаткову угоду виросла до 24,5 млн. Так само змінювалися і терміни робіт. Планувалося завершити ремонт ще в листопаді, але потім дедлайн перенесли на травень.

Підприємство “Колтех-транс” належить бізнесмену Сергію Колесніченку. У 2020 році Колесніченко балотувався до місцевої ради за списком партії “За майбутнє”, яку на Черкащині очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, але отримати мандат не зміг.

Протягом 2022 року під час великої війни “Колтех-транс” став одним з головних лідерів по освоєнню бюджетних коштів. Зокрема, близько 100 мільйонів гривень фірма отримала на поточний ремонт черкаських доріг.

Загалом фірма спеціалізується на різного роду дорожніх роботах. Перемога в тендери на капітальний ремонт приміщення – дебютна для цього підприємства.

Залиште відповідь