Черкаси озеленять на 20 мільйонів звичні підрядники
30.04.2023   //   101 Переглядів

Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології провів закупівлі послуг із утримання зелених насаджень в Черкасах на 18,4 млн грн. Окрім того, ще 2,7 млн грн за аналогічні послуги цього року вже сплатили.

На послуги з облаштування клумб та декоративних композицій, омолоджувальну і формувальну обрізку, сезонне утримання насаджень, ліквідацію наслідків буреломів цьогоріч планують витрати 11 мільйонів гривень.

Ще 7,4 мільйона гривень спрямують на комплексне косіння зелених зон, знесення сухостійних і аварійних дерев та проведення заходів по боротьбі із шкідниками.

Найбільше договорів, на майже 8 млн грн отримала підприємиця Марина Ткаченко, на 3,8 млн грн угод у підприємства “Флора гарант”, на 3,2 млн грн у Дмитра Бикова, на 2,7 млн грн у Анатолія Красовського, ще 2,5 млн має отримати товариство “Зелена країна”.

Ці підрядники є надавачами подібних послуг на замовлення міської ради вже багато років.

«Флора гарант» належить Вероніці Зелик, директор Володимир Буценко. Із 2017 року у підприємства угод із ЖКК майже на 32 мільйони гривень. Це все ті ж послуги із озеленення, рослинництва тощо.

Марина Ткаченко має угод із ЖКК на 33 млн грн. Підприємиця – дружина бізнесмена Сергія Ткаченка, який нині обіймає посаду заступника директора КП «Дирекція парків».

У Дмитра Бикова договорів із ЖКК на 21 мільйон гривень. «Зелена країна» належить Михайлу Аханову. У них угод із житлово-комунальним комплексом на 20 млн грн. У Анатолія Красовського угод на різного роду озеленення на 21 млн грн.

Зазначимо, що окрім цього, на початку року тендери на послуги з озеленення також проводив департамент ЖКК. За угодами він сплатив 2,7 млн грн. Отже, загальна вартість послуг може перевищити 20 мільйонів гривень.

У минулому році послуги з озеленення коштували близько 13 мільйонів гривень. У 2021 році по озелененню провели тендерів на 32 мільйони гривень. У 2020-му – на 24 мільйони гривень.

Залиште відповідь