У Кропивницькому онкоцентр витратить ще 8 млн для роботи обладнання, яке не рекомендувало купувати МОЗ
29.04.2023   //   124 Переглядів

Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради 26 квітня уклав з ТОВ «Радіо-Мед» угоду про поставку обладнання вартістю 8 млн 280 тис. грн.

Про це йдеться у системі Prozorro.

Згідно з угодою, до 31 липня підрядник має поставити багатопелюстковий коліматор до радіотерапевтичного кобальтового випромінювача Тerabalt, який онкоцентр купив раніше. Вказане обладнання використовується в роботі випромінювача для лікування онкозахворювань та окреслення меж пухлин.

Обладнання чеського виробника – фірми UJP PRAHA a.s. Постачальник в Україні ТОВ «Радіо-Мед» – зареєстроване у Києві 2018 року. Засновником вказаний Олександр Юрійович Науменко.

Це друга угода, яку за період участі в публічних закупівлях отримала вказана фірма. Перший договір теж був від кропивницького онкоцентру – постачання власне кобальтового прискорювача.

Раніше ЗМІ писали, що вказаний тип прискорювача є технологічно застарілим і МОЗ не рекомендує його купувати. Натомість онкоцентр замовив кобальтовий прискорювач, згодом уклав угоду на будівництво спеціального приміщення для його роботи за 8,3 млн грн. У підсумку з придбанням коліматора робота кобальтового прискорювача для обласного бюджету обійдеться у 65,1 млн грн. 

 

Залиште відповідь