Селищні ради Вінничини закуповують гранітний щебінь з різницею в 84 грн за тонну 
29.04.2023   //   52 Переглядів

Провівши відкриті торги з особливостями Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради замовило гранітного щебеню загальною вартістю 819 тис грн. Відповідний контракт було підписано з ФОП Подгурською Іриною Миколаївною. 

За умовами тендерної документації підрядник має поставити 2,1 тис тонн гранітного щебеню фракції 0-40. Таким чином вартість однієї тонни товару коштуватиме замовнику 390 грн. Підприємиця виявилась не єдиною учасницею торгів. Конкурентнцію їй склали ТОВ “Гніванський гранітний кар’єр” Людмили Шершенькової, ТОВ “Альянс будівельників України” Володимира Кундзіча і ТОВ “Поділлякомункомплек” Зіновія Матвієнко та Георгія Пилявця. Усі фірми запропонували поставити товар дещо дорожче за Ірину Подгурську. 

Сама Подгурська, відповідно до поданих довідок, не є виробником щебененю, а реалізує продукцію ТОВ “Дегран”, що входить до бізнес-групи Михайла Логінова. За даними аналітичної платформи YouControl основними активами групи є ТОВ “КУА “Кепітал Менеджмент”, ТОВ “Демидівський граніт”, ТОВ “Горизонт проперті”, АТ ЗНВКІФ “Памір” і ТОВ “Вінкар”. Варто додати, що за даними “Слідство.Інфо” ще кілька років тому ТОВ “КУА “Кепітал Менеджмент” керувала активами родини нині  ексміністра МВС Арсена Авакова.

Менш ніж за тиждень до підписання контракту Шпиківької селищної радою інший замовник з Вінничини – КП “Житлокомунгосп” Дашівської селищної ради, також заключив договір на поставку партії щебеню. За 1,5 млн грн ТОВ “Іллінецький гранітний кар’єр” зголосився поставити загалом 5 тис тонн гранітного щебеню трьох різних фракцій. В тому числі і вже знайомої нам “0-40”, ціни на яку виявились на порядок дешевшими – 280,2 грн/т. Враховуючи, що доставляти товар необхідно було в 16 різних населених пунктів, які обслуговують комунальники, ціна тонни дещо підвищувалась, до 306 грн/т. Тим не менш навіть за таких умова Шпиківська селищна рада могла б зекономити 176,4 тис грн. 

Власником ТОВ “Іллінецький гранітний кар’єр” значиться місцевий підприємець Олександр Колесник.  

Залиште відповідь