Фігурант криміналу ремонтуватиме фасад садочка на Черкащині за 4 мільйона
29.04.2023   //   48 Переглядів

Руськополянська сільська рада Черкаської обл. уклала договір із ТОВ «Гарантбуд 2020» на ремонт фасаду закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Сонечко” на 4,38 мільйона гривень.

Про це йдеться на Прозорро.

Роботи потрібно завершити до кінця травня.

За техзавданням, підрядник має утеплити фасад, замінити двері та встановити пожежні драбини.

Підприємство “Гарантбуд” зареєстроване у Черкасах на належить Сергію та Анатолію Кулібабам.

Рік тому фірма отримала свій найбільший підряд – 11 мільйонів гривень на капітальний ремонт будівлі міськвиконкому. Роботи планували завершити до кінця року, однак надалі неодноразово продовжували терміни договору. У кінці листопада уже цього року додатковою угодою частину фінансування у 2,5 млн грн перенесли на 2023 рік. Загалом на сьогодні вартість утеплення мерії складає 13 мільйонів гривень.

Також фірма співпрацює з КП «Міськсвітло», з яким має 16 угод на 5 мільйонів гривень. Цю співпрацю у 2021 році почали розслідувати правоохоронні органи.

Так, за матеріалами черкаської поліції, у договорах 2021 року на ремонт зовнішнього освітлення з встановленням освітлення пішохідних переходів закладені матеріали із завищеною вартістю. Наприклад, 51 світильник ALP ROAD 80/840/136*45/R, кошторисною вартістю 6036,17 грн за одиницю, тоді як відпускна ціна виробників таких світильників складає в середньому 3500 грн за одиницю. Остання ухвала по цій справі датована літом минулого року.

Залиште відповідь