Черкаські дорожники купують в улюбленої фірми коштовний асфальт за 23 мільйона
КП ЧЕЛУАШ уклав договір на постачання асфальту та бітуму із ПП «Дорстрой» на 23,19 млн грн.
Про це йдеться на порталі Прозорро.
За договором комунальники купують:
- 1500 тонни суміші асфальтобетонної дрібнозернистої тип Б (10) марка 1 – по 5225 гривень за тонну (з ПДВ).
- 2720 тонни суміші тип Б (20) марка 1 на бітумах з адгезійними добавками – по 5365 грн\т.
- 12.41 т. бітуму дорожнього марки 70/100 – по 32450 грн\т.
- 12.41 т емульсії бітумної – 28895 грн\т.
Водночас у тендер на поточний ремонт черкаських доріг, який теж виграв “Дорстрой”, фірма заклала нижчу вартість будматеріалів. Приміром, Б1 оцінений у 5043 грн\т, а емульсія бітумна – у 26764 грн\т.
Порівняно з літом минулого року, коли комунальники теж купували асфальт у «Дорстроя», його вартість суттєво зросла. Для прикладу, тоді асфальт Б1 коштував 4 065 грн\т, Б 1 на бітумах з адгезійними добавками – за 4 185 грн\т, бітум дорожнього марки 70/100 – за 31 400 грн\т.
Окрім того, у березні смілянські комунальники брали асфальт дрібнозернистий Б1, вартістю 4400 грн\т.
ПП «Дорстрой» – є одним з улюблених підрядників міської влади Черкас.
Воно зареєстроване у Христинівці і належить Роберту Григоряну. Директор фірми – Ігор Віблий. За 6 років фірма має договорів із міським департаментом архітектури на півмільярда гривень. У Черкасах «Дорстрой» займався ремонтом великих дорожніх ділянок: вулиць Сумгаїтської, Гагаріна, Жужоми, Благовісної, Героїв Дніпра тощо. За кількістю отриманих підрядів підприємство є безумовним лідером у цього департаменту-замовника.
Із КП ЧЕЛУАШ у «Дорстроя» угод на 50 млн грн. Підприємство також є лідером по сумі договорів у комунальників.