Суд присудив майстру за 5 тисяч збитків на реконструкції скверу 34 тисячі штрафу
27.04.2023   //   51 Переглядів

6 квітня Першотравневий районний суд міста Чернівці затвердив угоду про визнання винуватості між працівником однієї з найбільших підрядних організацій міста та прокурорами місцевої окружної прокуратури. Обвинувачений визнав вину у недбалості, якою завдав збитки місцевому бюджету  розміром у 5 тисяч гривень. За сам підряд компанія отримала понад 1 млн гривень. Відповідна інформація міститься у реєстрі судових рішень.

Як ідеться в матеріалі вироку, наприкінці 2022 року товариство “Будторгінвест”, майстром будівельних та монтажних робіт якого є засуджений, приступило до виконання робіт із реконструкції скверу біля пам’ятника Паулю Целану. Внаслідок коригування проєкту вартість робіт склала трохи менше 2,5 млн гривень. Частину цієї суми, відповідно до актів виконаних робіт, підприємство отримало у грудні 2022 року. Мова про 1 млн 5 тисяч гривень.

Вивчивши акти виконаних робіт та порівнявши їх із фактично виконаними роботами на об’єкті правоохоронці встановили, що на місці відсутні прожектор та вуличний світильник NOVODVORSKY. Визначена ними сума збитків склала 4995 гривень 77 копійок. 

Майстер свою провину визнав у суді та щиро розкаявся. Відповідно до запропонованої угоди, йому визначено покарання у сумі 34 тисяч гривень.  

  Працедавець засудженого – компанія “Будторгінвест” є однією із найбільших підрядних організацій на Буковині. Нині у її активі понад 150 угод з різними розпорядниками публічних коштів на суму у 670 млн гривень. 

 

Залиште відповідь