Сільрада заплатить ФОПу за дрова для шкіл по 1900 гривень за куб, що втричі дорожче, ніж продають деякі держлісгоспи Закарпатської області
27.04.2023   //   72 Переглядів

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради Закарпатської області 28 березня уклав договір з ФОПом Віктором Минда щодо закупівлі деревини на 2,37 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з умовами договору, до кінця 2023 року підприємець Минда поставить у заклади середньої освіти Ставненської сільської громади 1250 куб м деревини дров’яної непромислового використання (дров) по ціні 1900 грн за 1 куб м. У кінці 2022 р. ФОП Минда продавав дрова Ставненській сільській раді та її структурам дешевше – по 1800 грн та 1818 грн за 1 куб м.

Свалявська та Міжгірська філії спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», які беруть участь у держзакупівлях, продають дрова дешевше. Філія «Свалявське лісове господарство» постачатиме дрова паливні на замовлення відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Нижньоворітської сільради по 955 грн за 1 куб м твердих порід і по 545 грн за 1 куб м хвойних (в 3,5 рази дешевше від замовлення Ставненської сільської ради). Для Нижньоворітського ліцею дрова паливні твердолистяних порід від того ж держлісгоспу будуть по 1146 грн за 1 м куб, а для відділу освіті, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільради та «Обласного будинку дитини» Закарпатської облради – по 1566 грн за 1 м куб. 

Філія «Міжгірське Лісове господарство» постачатиме дрова хвойних порід для КП «Міжгірське виробниче управління житлово-комунального господарства» Міжгірської селищної ради по 975 грн за 1 м куб.

У той же час філія «Ужгородське лісове господарство» продає деревину дров’яну твердолистяних порід (дрова) для «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Тур’є-Реметівської сільської ради та для відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради по 2000 грн за 1 м куб.

Залиште відповідь