Інженер технагляду отримав умовний термін за за 3,5 мільйона збитків на ремонті стадіону на Одещині
27.04.2023   //   51 Переглядів

13 квітня Приморський районний суд міста Одеси затвердив угоду про визнання винуватості між інженером технічного нагляду та представниками окружної прокуратури. Чоловіка обвинувачують у тому, що він не догледів за реконструкцією футбольного поля на території одного з державних підприємств.

Відповідна інформація міститься у реєстрі судових рішень.

Як ідеться з матеріалів справи, у 2021 році між державним підприємством “Одеська об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів” та  товариством “Будівельна компанія “Авра” було укладено договір на реконструкцію футбольного поля у селі Лиманка. Загальна вартість робіт мала скласти 9,8 млн гривень. 

Водночас у ході виконання робіт підрядник неодноразово відходив від запланованого проєкту та використовував відмінні від визначених кошторисом матеріали та їхні об’єми. В результаті державному бюджету було завдано збитків у сумі понад 3,5 млн гривень. Контролювати роботу підрядника і слідкувати, аби він слідував проєкту та кошторису, мав саме інженер технічного нагляду. 

Відповідно у його діях правоохоронці вбачають ознаки злочину, визначеного статтею 367 Кримінального кодексу України, а саме службова недбалість. 

Свою провину чоловік визнав у повному обсязі та погодився на запропоноване правоохоронцями покарання, а саме 3 роки позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік. Суд не став заперечувати проти цієї угоди.

Паралельно з цим під слідством перебуває і директор підприємства-замовника. Нині жінку підозрюють у службовому підробленні та розтраті майна. Їй обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. 

 

Залиште відповідь