Бітум для Кіровоградського облавтодору за місяць подешевшав на чверть, допомогла конкуренція
27.04.2023   //   94 Переглядів

Дочірнє підприємство “Кіровоградський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” 26-го квітня за результатами спрощеної закупівлі  замовило ТОВ фірма “Алеко” 250 тонн бітуму за 5,35 млн грн. 

 Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Окрім “Алеко”  до участі у тендері долучились ТОВ “Ремонтно-будівельна компанія “Трансресурси”, яка запропонувала виконати замовлення на 10 гривень дорожче від переможців, і ТОВ “Ронгбук” з найдорожчою ціновою пропозицією – 5,95 млн грн. 

Переможець торгів має поставити Кіровоградському облавтодору нафтовий дорожній бітум БНД 70/100. При цьому товар має бути виготовленим не раніше 2023 року та доставлений до місця, яке вкаже замовник окремо.

Очікувана вартість замовлення складала 7,07 млн грн, однак завдяки активній конкуренції ціну вдалося суттєво збити. У підсумку за тонну бітуму замовник платитиме 21,39 тис грн. 

За місяць до того “Кіровоградський облавтодор” оголошував аналогічні торги, тільки на дещо меншу кількість бітуму – 200 тонн. Однак тоді закупівля не зацікавила потенційних учасників і на торги прийшло лише ПП “Транс-вей 2016”. У підсумку, той же бітум коштував БНД 70/100 замовнику 5,86 млн грн, тобто по 29,3 тисяч за тонну. А це на майже 27% дорожче від квітневої закупівлі. 

Станом на кінець квітня ТОВ фірма “АЛЕКО” належить Володимиру Петрову зі Світловодська, який є депутатом Світловодської міськради ради від ВО «Батьківщина».

А от власником ПП «Транс-вей 2016» вказаний кременчуцький підприємець Андрій Коваленко, який також також числиться в засновниках ТОВ «АгроАлікс» і ГО «Молодь Полтавщини 2018». Свого часу Коваленко очолював  регіональну організацію «Опоблоку» у Полтавській області, а в 2020-му році навіть балотувався від цієї політсили до Піщанської сільради. Достатньої кількості голосів однак не набрав. 

З середини 2021-го року Дочірнє підприємство “Кіровоградський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” очолює Ігор Ісаєнко.  

Залиште відповідь