За хабар від військовозобов’язаного голова ВЛК в Чернівецькій області відбувся штрафом
26.04.2023   //   102 Переглядів

18 квітня Герцаївський районний суд Чернівецької області затвердив угоду між головою однієї з військово-лікарських комісій та представниками Чернівецької окружної прокуратури, які обвинувачували лікаря у вимаганні хабара з військовозобов’язаного, аби той уник служби у Збройних силах. За власний хабар лікар отримав штраф від прокурорів. Відповідна інформація міститься у реєстрі судових рішень.

Як встановило слідство, підсудний,  будучи заступником голови основного складу Герцаївської територіальної позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії  та головою її резервного складу, запропонував одному із військовозобов’язаних затвердити висновок про непридатність його до військової служби в обмін на грошову винагороду розміром у 2 тисячі гривень. Останній на цю пропозицію пристав та надав відповідні кошти лікарю.

За версією слідства, військовозобов’язаний в ході проходження військово-лікарської комісії отримав II групу інвалідності, водночас відповідний висновок також мав затвердити і підсудний. Саме за ці послуги він і попросив кошти, які й отримав. Після цього його було затримано правоохоронцями.

Свою провину чоловік визнав у повному обсязі та пристав на угоду зі слідством. Документом передбачено покарання у вигляді штрафу розміром 34 тисячі гривень, а також заборона обіймати посади, пов`язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 (один) рік.

Залиште відповідь