У Мукачеві ФОП-фаворит отримав півтора мільйона на облаштування укриттів у дитсадках
26.04.2023   //   72 Переглядів

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради 4 і 5 квітня уклало договори щодо ремонтів укриттів з ФОПом Віталієм Цапом на загальну суму 1,46 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно умов договору, ФОП Віталій Цап до 4 травня цього року повинен здійснити поточний ремонт та облаштувати найпростіше укриття у дошкільному навчальному закладі №5 по вул. Я. Мудрого, 43 та до 31 травня виконати ті самі роботи для дошкільного навчального закладу №11 по вул. Парканія Івана, 32 у місті Мукачево.

Жодних технічних деталей щодо площі укриття або щодо переліку необхідних ремонтних робіт замовник у закупівлі не вказав.

Віталій Цап – один із фаворитів управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради по освоєнню коштів для облаштування укриттів у закладах середньої освіти та дошкільних навчальних закладів Мукачівської територіальної громади. Сума укладених договорів на виконання цих робіт через «Прозорро» – понад 10 млн грн. Усі закупівлі проводились без використання електронної системи з поміткою «Українська Визвольна Війна».

Згідно із даними з «Прозорро», на облаштування укриттів у школах і садочках Мукачівської громади з початку війни станом на початок квітня 2023 року витратили 25,3 млн грн. Крім Віталія Цапа договори укладені з ФОПами Михайлом Островка – понад 7 млн грн, Юрієм Савка – 6,7 млн грн, Михайлом Меденцій – 952 тис грн.

Залиште відповідь