Освітяни сільради на Одещині без торгів замовили у фірми ремонтів на 5 мільйонів
26.04.2023   //   96 Переглядів

Протягом квітня 2023 року Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одещини уклав 4 угоди з ПП “Васольбудстрой” на ремонті роботи вартістю майже 5 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Всі договори укладені без проведення конкурентних закупівель.

Мова йде про ремонт двох приміщень для внутрішньо переміщених осіб у одному із закладів освіти громади, ціною у 1 млн гривень та 1,4 млн гривень, а також ремонт двох укриттів вартістю у 1 млн гривень та 1,5 млн гривень. 

Відповідно до опублікованих договорів та їхніх календарних планів, завершити роботи підрядник нібито має до кінця червня поточного року, тобто фактично за півтора місяця. Водночас термін дії договорів – до кінця 2023 року. 

Беручи участь у конкурентній закупівлі послуг з поточного ремонту у 2022 році це ж підприємство зазначило, що має 10 працівників, з яких лише 5 – робітники. Поточна кількість працівників фірми невідома.

Крім того, опубліковані у системі договори не містять інформації про вартість матеріалів, які будуть використовуватися під час виконання ремонтних робіт.

Підприємство “Васольбудстрой” зареєстроване у 2017 році у селі Задунаївка на Одещиніта належить Василю Кінєву. Всього в активі підрядника 76 угод з розпорядниками публічних коштів сумою в майже 40 млн гривень.

Залиште відповідь