Новоспечена 67-річна підприємець за місяць отримала свій перший підряд на мільйон на Одещині
26.04.2023   //   89 Переглядів

23 квітня Ананьївська міська рада на Одещині уклала угоду з ФОП Підопригора Любов Василівна на капітальний ремонт тротуару за 958 тис грн.

Відповідна інформація оприлюднена у системі “Прозорро”.

Договір уладений на капітальний ремонт тротуару по вул. Леоніда Каденюка (на ділянці від будинку №15 до перехрестя вул. Єврейська) в м. Ананьєв. Опубліковане чиновниками повідомлення не містить безпосередньо самого договору і відповідно інформації про вартість матеріалів, які будуть використовуватися Підопригорою під час цього ремонту. Відомо тільки, що роботи мають бути завершені до кінця червня.

Це найкоштовніша угода цієї ФОП із розпорядниками публічних коштів. Всього в її активі сім таких договір вартістю у 1,5 млн гривень. Варто зазначити, що жінка зареєстрована підприємицею лише 9 березня 2023 року і їй 67 років. Вказаний у реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців номер телефону Підопригори збігається із номером, що використовує ще один місцевий ФОП Олександр Грицький, у активі якого понад 120 договорів із розпорядниками публічних коштів, серед яких як будівельні роботи, так і постачання різноманітних товарів для потреб органів місцевого самоврядування. Серед найбільших замовників Грицького – відділ з питань будівництва, житлово-комунального господарства та інфраструктури Ананьївської міської ради, який і укладав договір із 67-річною жінкою. 

Окрім згаданого договору на ремонт тротуару по вулиці Леоніда Каденюка, Підопригора на замовлення все тих же місцевих чиновників має відремонтувати також і тротуар по вулиці Соборній. Вартість цих робіт складе 395 тисяч гривень.

Залиште відповідь