Миколаївці після півторарічної перерви без торгів взяли 4 млн на ремонт укриттів у Одесі
26.04.2023   //   118 Переглядів

6 квітня  комунальна установа “Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Київського району міста Одеси” уклала два договори на капітальний ремонт найпростіших укриттів на загальну суму 3,6 млн грн.

Про це повідомляєтсья в “Прозорро”.

Мова йде про договори 66 та 67 вартістю у 1,9 та 1,7 млн гривень відповідно. Вони передбачають проведення ремонтних робіт у закладах освіти міста, втім у яких саме – невідомо. Відповідна інформація у системі відсутня. Так само відсутні і розрахунки кошторисної вартості майбутніх робіт, що не дозволяє визначити їхні обсяги, а також матеріали і їхню ціну. Термін дії договорів – до 31 липня 2023 року

Виконавцем робіт визначено товариство “Центр ОПС”, що має статутний капітал розміром в 1 тисячу гривень.  Воно належить Максиму Гуцулу та зареєстроване в місті Миколаїв. Директором компанії-підрядника є Олександр Огородник. В активі компанії 36 різних договір на виконання будівельних робіт та надання супутніх послуг, втім це перші угоди, укладені після початку повномасштабного вторгнення. Востаннє вони отримували публічний контракт у жовтні 2021 року. Попри реєстрацію у Миколаєві, левова частина угод будівельників саме зі структурами обслуговування закладів освіти Одеської міської ради.

Залиште відповідь