Комунальники Житомирської міськради з третьої спроби замовили труни на 1,6 мільйона
26.04.2023   //   92 Переглядів

Комунальне підприємство “Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” Житомирської міської ради 20 квітня уклало угоду з ТОВ “Блек Крафт” на замовлення трун загальною вартістю 1,6 мільйона гривень. 

Про це йдеться на ресурсі “Прозорро”

Відповідно до специфікації, комунальники придбали:

  • Труни чотиригранні меблеві лаковані з обойною вставкою – 140 шт за 3,8 тис. грн за шт;
  • Труни шестигранні меблеві лаковані з обойною вставкою – 140 шт за 3,9 тис. грн;
  • Труни восьмигранні меблеві лаковані з обойною вставкою – 50 шт за 4,3 тис. грн за шт;
  • Труни шестикутні драпіровані тканиною бархат – 70 шт за 1,6 тис. грн за шт;
  • Труни оздоблені декоративною різьбою – 30 шт за 7 тис. грн за шт.

Закупівлю провели без використання електронної системи.

Зауважимо, що у березні комунальники оголошували відкриті торги з особливостями з очікуваною вартістю 1,615 млн грн. Закупівлю відмінили через “неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, внаслідок ненадання переможцем процедури закупівлі ТОВ «БЛЕК КРАФТ» у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю..”. У квітні знову КП оголосило відкриті торги з особливостями, однак  пропозицію не подав жоден учасник. 

Житомирське ТОВ “Блек Крафт” засноване в січні 2022 року. Власниками фірми  є Лілія Гречковська та Олександр Гречковський. Лілія Гречковська в 2020 році балотувалася до Житомирської міської ради та до Житомирської обласної ради від політичної партії “Слуга Народу”. Лілія Гречковська також є власницею ТОВ “Орандж Фарм”та ТОВ “Він Е Тендер”.

Зауважимо, що брати участь у закупівлях фірма розпочала у січні 2023 року, за чотири місяці фірма уклала три угоди на 2 млн грн  – всі з КП “Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” Житомирської міської ради.

Залиште відповідь