Фаворит болградських освітян взяв ще 4 мільйона на харчі для шкіл та садочків
26.04.2023   //   96 Переглядів

Протягом 20 та 21 квітня Відділ освіти Болградської міської ради на Одещині підписав з місцевим ФОПом Сергієм Пейчевим 5 прямих угод на постачання харчів загальною вартістю трохи більше 4 млн гривень.

Про це повідомляється в “Прозорро”.

Зокрема мова про постачання овочів та фруктів загальною вартістю 2,4 млн гривень, сухофруктів на трохи більше аніж 500 тисяч гривень, фруктових соків на дещо меншу суму у 440 тисяч гривень, гороху на майже 400 тисяч гривень та борошна на ще майже 300 тисяч гривень.

Всі угоди укладені без використання системи “Прозорро” після того, як на оголошені освітянами відкриті торги ніхто не з’явився. Договори діятимуть до кінця поточного року. 

Відповідно до підписаних угод  ФОП, зкорема, поставить банани та апельсини по 95 гривень за кілограм, а також яблука по 30 гривень. Цибуля від підприємця обійдеться освітянам у 60 гривень за кілограм, морква у 50 гривень, а буряк у 20 гривень за кілограм. 

Відповідно до умов договору, постачання товарів має здійснюватися у 15 закладів освіти громади за графіком, який узгоджується окремо із кожною школою та дитячим садочком. Із 15 закладів 6 розташовані безпосередньо у Болграді, а ще 9 – у селах громади. 

Станом на зараз між освітянами та Пейчивим укладено вже майже 60 угод ціною у трохи більше 13 млн гривень.

 

Залиште відповідь