У Жмеринці підприємство фігуранта кримінального провадження відремонтує сховище у дитсадку
25.04.2023   //   70 Переглядів

Заклад дошкільної освіти №2  Жмеринської міської ОТГ Вінницької області 18 квітня уклало угоду з ТОВ «Аквабуд 1» про ремонт укриття на 460,2 тис. грн без ПДВ.

Про це йдеться у системі Prozorro. До участі в закупівлі зголосився лише один учасник, який і став переможцем. Також в системі є скарга від іншого потенційного учасника торгів щодо дискримінаційних, на його думку, умов, проте замовник відхилив її як необґрунтовану.

Згідно з укладеною угодою, підрядник до 31 липня має провести поточний ремонт укриття у садочку. Гарантійний термін на роботи – 5 років.

За інформацією з аналітичної системи Yоucontrol, засновниками ТОВ «Аквабуд 1» значаться Ірина Ізяслівна Терентьєва (60% корпоративних прав), Роман Олександрович Шаравський та Олександр Олексійович Шаравський (по 20% у кожного).

У Реєстрі Судових рішень є інформація про кримінальне провадження стосовно Олександра Олексійовича Шаравського, який також працює директором ТОВ «Вінницький Облсількомунгосп». Згідно з матеріалами справи, у 2017 році чоловік здійснював технагляд за ремонтом дитсадочка, який виконувало інше підприємство. Щодо цього підприємства було розпочате кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів на ремонті. За версією слідства Шаравський нібито пропонував власнику підприємства «вирішити» проблему за 3000 доларів. Ці кошти передбачалися прокурору по цій справі. До суду надходила угода про визнання винуватості, укладена між обвинуваченим та прокуратурою. Проте суд її відхилив і призначив судовий розгляд. У ході слухання суд першої інстанції Шаравського виправдав за недоведеністю. Апеляційний суд вирок скасував та повернув на повторний розгляд. У квітні 2022 року Жмеринський міськрайонний суд відправив матеріали справи на дорозслідування.

Роман Олександрович Шаравський також є засновником ТОВ «Вінницький Облсількомунгосп», значиться серед співзасновників Жмеринської районної організації «Партії регіонів», яка нині в стані припинення. На виборах у 2015 році він балотувався до Вінницької обласної ради від «Опоблоку». У системі Yоucontrol згадується, що Шаравський декларував спільне майно з Богданом Шаравським, котрий обіймає посаду прокурора Жмеринської місцевої прокуратури і вочевидь є його родичем.

ТОВ «Аквабуд 1» за період участі у публічних закупівлях підписало 91 угоду на суму 12,3 млн грн. 

 

Залиште відповідь