Поліція Чернігівщини накупила автівок Renault Duster на 2,4 мільйона
24.04.2023   //   100 Переглядів

Головне управління Національної поліції в Чернігівській області у березні-квітні  уклало чотири  угоди на придбання автомобілів спеціалізованого призначення на загальну суму 2,98 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

24 березня ГУНП у Чернігівській області замовило Renault Duster 2023 року випуску за 772,4 тис. грн.Того ж дня поліція замовила  Renault Duster 2022 року випуску за 748,8 тис. грн.

28 березня аудитори розпочали моніторинг першої закупівлі, підставою для прийняття даного рішення  стали виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. За результатами моніторингу було виявлено порушення вимог пункту 4-1 постанови № 710.

13 квітня поліція замовила у ТОВ “Адамант Моторс Чернігів” ще один Renault Duster 2022 року випуску за 823,8 тис. грн.

 У всіх специфікаціях зазначено, що автомобілі Renault Duster в комплектації Zen,  Євро-5, автомобіль з типом кузова універсал, колір білий, бензин, привід повний.

Закупівлі проведені за процедурою «відкриті торги з особливостями». Фірма була єдиним учасником.

Ще один автомобіль поліція замовила 24 березня у ТОВ “Богдан-Авто Чернігів”. Закупівлю провели без використання електронної системи, а в “Прозорро” лише опублікували угоду. В угоді вказано, що фірма поставить замовнику автомобіль за 637,4 тис. грн.

У автосалонах ціни на повнопривідні автомобілі  Renault Duster Євро-5 без додаткового та спеціалізованого обладнання стартують від 672 тис грн.

Власником чернігівського ТОВ “Богдан-Авто Чернігів” є Тарас Заляза. 

Засновником чернігівського ТОВ “Адамант Моторс Чернігів”  є ПП “УНІ-ІНВЕСТ” харків’янина Дениса Полякова, який є бенефіціаром “Адамант Моторс Чернігів”

Залиште відповідь