Освітяни сільської ради на Житомирщині хочуть придбати молоко за завищеною ціною
24.04.2023   //   84 Переглядів

Відділ освіти Квітневої сільської ради Житомирської області має намір укласти угоду з ФОП Бойко Ігорем Анатолійовичем на  постачання молока та згущеного молока на загальну суму 115 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». Підприємець був єдиним учасником.

Спочатку у тендерній документації підприємця знайшли невідповідності, однак дозволили дозавантажити документи. Зокрема гарантійний лист про  відповідальність за якість та безпеку продуктів харчування, що поставляються. 

Згідно зі специфікацією, підприємець поставить відділу освіти Квітневої сільської ради 2250 кг пастеризованого молока за 49 грн/кг та 63 кг згущеного молока за 75 грн/кг.

Відповідно до поданої на тендер цінової пропозиції, ФОП закуповує молоко коров’яче, питне, пастеризоване, 2.6% жирності, у пакетах по 900-1000 г у ТОВ «Акріс Логістик» ТМ Рудь та згущене молоко з  вмістом жиру 8,5% в жерстяних консервних  банках 0,370 грам  у ТОВ «Галіївський маслозавод» ТМ Фаворит.

Для порівняння, у квітні Житомирський спеціальний заклад дошкільної освіти №59 замовив у ТОВ «Акріс Логістик» молоко за 30,3 грн за літр.

Згідно з даних Держстату, у березні середня ціна на  пастеризованого молока  по Житомирській області була 33 грн/кг. 

У квітні ДУ “Житомирська установа виконання покарань (№8)” замовила згущене молоко  в жерстяних консервних  банках 0,370 грам за 44 грн за банку.

Бойко Ігор Анатолійович займається підприємницькою діяльністю з 1998 року. Зареєстрований ФОП у смт Попільня. 

Брати участь у закупівлях ФОП почав з 2017 року, за цей період він отримав держзамовлень на 8,9 млн грн, зокрема замовлень на 6 млн грн отримав від відділу освіти Квітневої сільської ради.

Залиште відповідь