Чиновники Нововолинська за 2 мільйона купили б/у сміттєвоз у фірми племінниці представника президента у Раді
21.04.2023   //   121 Переглядів

Виробниче управління комунального господарства Нововолинської міської ради (Волинська обл.) 20 квітня замовило ТОВ «Спецкомунтех» сміттєвоз за 2,00 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить бувший у використанні сміттєвоз із заднім завантаженням. В договорі не зазначена марка сміттєвоза, а також не вказаний рік його випуску та пробіг.

На сайті ТОВ «Спецкомунтех» зазначено, що ціни на вживані сміттєвози стартують від, 2 млн грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», у кінці березня Міськрада містечка Ківерці на Волині зі значною переплатою закупила техніку для комунальників у компанії. Міська рада придбала у ТОВ «Спецкомунтех» нову підмітально-прибиральну машину ABL GIANT 3.0, а також вживані автогідропідіймач на базі Iveco і самоскид з краном-маніпулятором DAF, заплативши за все понад 11 млн грн. При цьому незадовго до торгів «Спецкомунтех намагався продати цю ж техніку через маркетплейси та власний сайт за суттєво нижчими цінами. Наприклад, підмітально-прибиральну машину ABL GIANT 3.0 «Спецкомунтех» продав за 5,1 млн грн, хоча на власному сайті пропонує її за 4,1 млн грн.

Формально компанія «Спецкомунтех» була заснована у 2018 році Зоєю Веніславською – мамою 53-річного народного депутата Федора Веніславського, чинного представника президента у Верховній Раді, і його брата 47-річного Вадима Веніславського. До речі, у 2014 році Вадима Веніславського звільнили з прокуратури у рамках люстрації, але через п’ять років він поновився через суд і отримав в результаті посаду у Офісі генпрокурора.

Поки тривала судова тяганина Вадим Веніславський був бенефіціаром і керівником ТОВ «Спецкомунтех», поки у 2020 році компанія формально не перейшла під контроль його доньки Анастасії Веніславської.

ТОВ «Спецкомунтех» активно постачає комунальну техніку, переважно у Волинській області.

Згідно з «Прозорро», з 2020 року фірма отримала замовлень на загальну суму 82,95 млн грн.

 

Залиште відповідь