У Кривому Розі на ремонт каналізаційного колектору докинуть ще 20 мільйонів  
19.04.2023   //   68 Переглядів

Комунальне підприємство “Кривбасводоканал” повідомило про намір укласти договір на 20 млн. грн. з дочірнім підприємством “Криворіжагробуд” ПрАт “Криворіжгазбуд”. Підприємство продовжує реконструкцію колектору в Саксаганському районі Кривого Рогу.

Інформація про закупівлю міститься в системі «Прозорро».

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». Конкурентів на торгах у ДП “Криворіжагробуд” не було.

Реконструкція каналізаційного колектору та одночасне будівництво нової водовідвідної гілки в Саксаганському районі тривають з 2016 року. Роботи на об’єкті виконують частинами. Цього разу будуть замінювати труби на лівій нитці напірного колектору від КНС-8 до автодороги пр. 200-річчя Кривого Рогу.

Колектор біля лікарні-«тисячки» на мікрорайоні «Сонячний» обслуговує мешканців кількох районів. Ця стара каналізаційна система проіржавіла настільки, що вже просто не справлялася з навантаженням і фекалії просто витікали на поверхню. Криворізькі чиновники з управління капітального будівництва та комунальники Водоканалу примудрилися на одній ділянці впроваджувати паралельно три каналізаційні проекти, але жодного ще так і не закінчили. 

На сьомому році каналізаційних робіт колекторами зацікавилася прокуратура і 15 березня 2021 року відкрила кримінальне провадження № 12021040000000202. Підприємцям, які займалися будівництвом самопливного каналізаційного колектора було оголошено підозри, а керівник фірми, що виконувала роботи, в січні 2022 року отримав домашній арешт

А от каналізаційний проект, що впроваджує КП “Кривбасводоканал”, ще триває. 

Дочірнє підприємство “Криворіжагробуд” приватного акціонерного товариства “Криворіжгазбуд” належить Андрію Лещіну та Ніні Поляковій.

Андрій Лещін ще за часів мера Любоненка входив до складу галузевої міської ради з питань промисловості та будівництва. В 2015 році Лещін був кандидатом в мери Кривого Рогу як самовисуванець. Набрав він тоді 496 голосів та забезпечив виборчі комісії «своїми» людьми.

Після виборів Лещін став членом виконкому Криворізької міськради. Він входить до складу виконкому і сьогодні. Лещін також є членом численних робочих груп і комісій.

КП “Кривбасводоканал” є головним замовником послуг ДП “Криворіжагробуд”. З 2017 року комунальники уклали з підприємством більше 60 договорів на загальну суму 212 млн. грн. 

 

Залиште відповідь