Вишгородська лікарня для ремонту операційного блоку за 22 мільйона обрала свого улюбленого підрядника
18.04.2023   //   88 Переглядів

КНП “Вишгородська центральна лікарня” (Київська обл.) 13 березня замовило ТОВ “Грін Маєток” капремонт операційного блоку лікарні по вул. Кургузова, 1 у Вишгороді за 21,71 млн грн.

Про це пише Альона Момот у виданні «Київвлада» з посиланням на «Прозорро».

Згідно з укладеним договором, ТОВ “Грін Маєток” до кінця 2023 року повинно виконати загальнобудівельні та електромонтажні роботи, облаштувати системи водопостачання, водовідведення, опалення, вентиляції, кондиціонування та лікувального газопостачання.

Закупівлю “Київська міська клінічна лікарня №1” провела через “відкриті торги з особливостями”. У разі подання для участі у такій закупівлі однієї пропозиції, ця закупівля одразу переходить на стадію розгляду цієї пропозиції, а не відміняється, як у відкритих торгах. Для участі у закупівлі на проведення капремонту операційного блоку Вишгородської центральної лікарні пропозицію подало тільки ТОВ “Грін Маєток”, з яким медзаклад й уклав договір.

Один з потенційних учасників конкурсу – ТОВ “БК КБР” – в кінці лютого подав скаргу в Антимонопольний комітет (АМКУ), в якій назвав тендерні вимоги дискримінаційними. Зокрема, згідно із скарги, однією з умов участі у закупівлі було надання довідки про виконання не менше ніж двох аналогічних договорів, укладених за останні три роки. В компанії наголосили, що вимогою мати договори давності не більше трьох років замовник обмежив конкуренцію та порушив права і інтереси компаній, які мали аналогічні договори, укладені раніше. Вказану скаргу АМКУ залишив без розгляду мовляв через те, що ТОВ “БК КБР” не надало документального підтвердження вказаних порушень.

28 березня Державна аудиторська служба оголосила про початок моніторингу закупівлі.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Грін Маєток” зареєстровано в 2016 році в селі Глибоке Бориспільського району Київщини. На сьогодні має реєстрацію в Києві. Засновник, бенефіціар та директор – Павло Красенко, який прописаний в Білгород-Дністровському на Одещині.

З березня 2021 року по січень 2022 року Павло Красенко разом із своєю землячкою Оксаною Шелест були засновниками ТОВ “Київ Девелоп Груп”. На місцевих виборах в жовтні 2020 року Оксана Шелест балотувалася в Білгород-Дністровську міськраду від партії “ОПЗЖ”, а в 2011-2012 роках вона очолювала Управління освіти Білгород-Дністровської міськради.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Грін Маєток” уклало 64 договорів на 99,72 млн гривень. Найбільший замовник – КНП “Вишгородська центральна лікарня”, з яким підписано 30 договорів на 54,32 млн гривень.

“Грін Маєток” є найбільшим підрядником КНП “Вишгородська центральна лікарня” за весь період функціонування системи Prozorro (з 2016 року).

Серед великих замовників “Грін Маєток” також Управління справами Апарату Верховної Ради, яке за 11,89 млн гривень замовляло у цієї компанії проект реконструкції кінозали адмінбудинку ВР України по вул. Банковій, 6-8, за 1,3 млн гривень – проект ремонту кулуарів третього поверху адмінбудинку ВР по вул. Грушевського, 5 для облаштування прес-центру.

Залиште відповідь