Поліція Харківщини накупила автівок Renault Duster на 3,4 мільйона
18.04.2023   //   126 Переглядів

Головне управління Національної поліції в Харківській області 17 квітня уклало дві угоди х ТОВ “Соллі плюс” про придбання автомобілів спеціалізованого призначення на загальну суму 3,40 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить чотири повнопривідних кросовера Renault Duster по 849,6 тис грн. Кожна автівка матиме кондиціонер, задній парктроник, мультимедійні систему: 8″ сенсорний екран, USB, Bluetooth, радіо, медіа, телефон з гучним зв’язком, 4 динаміки, денний та нічний режими, управління на кермовій колонці, налаштування автомобіля, система ECO моніторинга, оцінювання та рекомендацій, монітор 4х4 з компасом, креноміром та висотоміром. А з додаткового та спеціалізованого обладнання – євро тонування, килимки салону, світлоакустичну панель, комплектацію з вбудованим гучномовцем, металевий сейф для зберігання зброї, боєприпасів, документації, кольорографічне зображення на кузові авто.

У автосалонах ціни на повнопривідні автомобілі  Renault Duster Євро-5 без додаткового та спеціалізованого обладнання стартують від 756,9 тис грн.

Обидві закупівлі проведені за процедурою «відкриті торги з особливостями». Фірма була єдиним учасником.

Засновниками ТОВ «Соллі плюс» (с. Циркуни Харківська обл.) є Костянтин Токарєв та Юрій Дудирєв, керівник Євгеній Холодков.

Залиште відповідь