Харківська лікарня докине на ремонт підвалу та вхідної частини 750 тисяч фірмі, яка завищує ціни на будматеріали
18.04.2023   //   69 Переглядів

Комунальне некомерційне підприємство “Міська поліклініка №9” Харківської міської ради 11 квітня замовило ТОВ «Авєга» ремонт приміщень за 749 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про додаткові роботи щодо капітального ремонту частини приміщень підвалу та частини вхідної групи будівлі КНП “Міська поліклініка №9” ХМР, за адресою: вул. Роганська, 130А, м. Харків (коригування).

Підрядник повинен виконати сантехнічні, загальнобудівельні, електромонтажні роботи, пуско-налагоджувальні роботи системи відеоспостереження.

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

ТОВ «Авєга» записана на Сергія Цомаха.

Згідно з «Прозорро», з 2020 року фірма отримала 145 замовлень на загальну суму 244,28 млн грн. В основному це підряди на ремонт шкіл, лікарень та закладів культури міста Харкова.

Журналісти неодноразово повідомляли про завищення цією фірмою цін на матеріали. Зокрема, «Харківський антикорупційний центр» виявив, що ТОВ «Авєга» вдвічі завищував ціни на будматеріали (зокрема, на цемент) на ремонті КПСМНЗ “Дитяча музична школа № 12 ім. К.І.Шульженко” за 1,36 млн грн. та на ремонті КЗОЗ «Харківська міська клінічна дитяча лікарня №16» за 1,34 млн грн.

Залиште відповідь