Франківські чиновники замовили ФОПу-«ударівцю» утримання клумб та влаштування вазонів за півтора мільйона
18.04.2023   //   112 Переглядів

Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради 14 квітня замовив ФОП Кукурудз Роман Богданович влаштування та утримання клумб, квітників та молодих дерев за 1,16 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

За ці кошти до кінця року підприємець надаватиме послуги в квітнику «Пасаж Гартенбергів», в сквері Адама Міцкевича, на вул. Незалежності (пішохідна алея), у сквері на вул. Військова-вул. Коновальця, на вул. Стрільців, на Майдані Шептицького, на площі Ринок, у квітнику «Дякуємо ЗСУ».

У локальному кошторисі йдеться про ціни на квіти. Зокрема, бегонія різних кольорів коштуватиме по 17,5 грн., червона сальвія та петунія по 15,7 грн. вузьколиста лаванда по 95,1 грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

Того ж дня Департамент благоустрою Івано-Франківської міськради також замовив ФОП Кукурудз влаштування вазонів на опорах та догляд за ними за 598 тис грн.

Роман Кукурудз зареєструвався підприємцем у кінці червня 2022 року. Вже наступного місяця почав вигравати тендери (наразі він отримав замовлень на загальну суму 2,11 млн грн.). У нього тільки два замовника – Департамент благоустрою Івано-Франківської міської та Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради.

У 2020 році Кукурудз балотувався до  Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Удар (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка». Тоді він вказував, що працював заступником директора ПрАТ «Зелене господарство».

Залиште відповідь