Фірма депутата Закарпатської облради за 15 мільйонів збудує багатоквартирне житло для переселенців у Тячеві
18.04.2023   //   63 Переглядів

Тячівська міська рада Закарпатської області 24 лютого уклала договір про завершальні будівельні роботи з дочірнім підприємством «Фортуна» ТОВ «Іршавське ремонтно-транспортне підприємство» на суму 14,81 млн грн. 

Інформацію про проведену закупівлю опублікували у системі «Прозорро» 2 березня.

Згідно з договором, до кінця 2023 року дочірнє підприємство «Фортуна» ТОВ «Іршавське ремонтно-транспортне підприємство» має побудувати каркасно-панельний багатоквартирний будинок по вулиці Вербова, 2 у м. Тячів для облаштування місць тимчасового проживання переселенців, які працевлаштовані на території Тячівської громади. 

24 лютого міська рада та ДП «Фортуна» уклали додаткову угоду, у якій строк виконання робіт продовжили до 31 грудня 2024 р., додавши розбивку фінансування по роках, згідно якої на 2023 передбачено 2,4 млн грн, на 2024 – 12,4 млн грн. 

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

Будівництво житла для переселенців відбувається в рамках «Програми будівництва (придбання) житла для у Тячівській міській територіальній громаді на 2023-2026 роки», що передбачає «пропорційне (1/3) залучення коштів обласного бюджету, бюджету територіальної громади та добровільних внесків фізичних і юридичних осіб, інших джерел, не заборонених законодавством для реалізації проекту будівництва». 

Бенефіціарами і засновниками ДП «Фортуна» ТОВ «Іршавське ремонтно-транспортне підприємство» із статутним капіталом 7300 грн є депутат Хустської районної ради Володимир Горзов (ЄС) та депутат Закарпатської обласної ради Станко Петро (Рідне Закарпаття), а також ТОВ  Іршавське ремонтно-транспортне підприємство», яке теж належить згаданим депутатам та їх найближчим родичам. 

Сума поточних договорів «Фортуни» через «Прозорро» – 41,3 млн грн. Це, переважно, послуги з проведення ремонтів та реконструкцій у освітніх закладах області, включаючи ремонти класних приміщень, систем опалення та санвузлів, а різні будівельні роботи. 

Залиште відповідь